Ziua comunei Dobreni – 2018
Ca și anul trecut ziua comunei Dobreni s-a desfășurat într-o atmosferă plăcută cu oameni puși pe distracție, cu invitați artiști care au întreținut atmosfera și reprezentanți ai autorităților locale și județene. Din partea Consiliului Județean Neamț, președintele Ionel Arsene a transmis mesajul instituției către oamenii prezenți la sărbătoare alături de doamna primar Vasilica Crețu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)