Week-end negru în Neamț: Doi bărbați decedați, unul fără antecedente patologice – Polițiștii fac cercetări
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/weekend-negru-1024x512.png)
Potrivit ultimelor informații transmise în această dimineață de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, doi bărbati de 50 și respectiv 55 ani au decedat în acest sfârșit de săptămână:
29.08.2020, ora 10:13, Sagna, persoană sex masculin, 50 ani, căzută pe marginea drumului, decedată; echipajul cu asistent medical sosit la caz a lăsat pacientul la locul solicitării fiind predat organelor de poliţie pentru cercetări.
***
30.08.2020, ora 10:15, Davideni, persoană sex masculin, 55 ani, găsită decedată de aprox.5 ore, fără antecedente patologice. La faţa locului s-a deplasat un echipaj cu asistent medical pacientul fiind lăsat la locul solicitării.
Condoleanțe familiilor!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)