Vocea străzii: Cum îşi petrec nemţenii timpul liber?
Vocea străzii este o emisiune care pune în prim-plan opinia oamenilor obişnuiţi. Prin această ediţie a emisiunii am dorit să aflăm ce fac nemţenii în timpul liber. Majoritatea preferă să se plimbe, să citească o carte, să îşi rezolve anumite probleme, unii merg la restaurant, alţii… nu fac nimic special.
Pentru mai multe informaţii, vă invităm să urmăriţi interviurile de mai jos.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)