Vîrlan Luminița și Gavrilescu Bogdan, noii viceprimari ai municipiului Piatra-Neamț
În urma şedinţei de constituire a consiliului local al municipiului Piatra-Neamţ de luni, 4 iulie, au fost aleşi ca viceprimari Luminiţa Vîrlan – PSD: 14 voturi din 23 şi Bogdan Gavrilescu – PMP: 12 voturi din 23.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Felicitări !!!
Orasul e pe ”miini bune”.
Il avem pe Chitic si pe cei doi din poza.
Pe toti trei nu-i recomanda NIMIC sa fie in administratia publica.
Asa cum ne asteptam,prin personajele propuse mai sus ne arata inca o data ca ne-profesionalismul,amatorismul si sifonarea banilor publici vor continua in acest oras ca si pina acum.
Vai de capul nostru.
Felicitari doamna profesor, felicitari Bogdan!
O traseista politic si un ilustru necunoscut, vandut celui care a dat mai mult. As vrea sa fiu optimist, dar mi-e imposibil. Acolo unde nu e caracter nu exista competenta!
Felicitari
unu nu era suficient ? norocul nostru ca astia doi au avut in spate numarul de voturi necesar in consiliu, altfel aveam poate 3 sau chiar 4 viceprimari, nu ?
felicitari