Vineri, 2 septembrie, mai multe străzi din Săvinești rămân fără apă potabilă. Vezi străzile afectate
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distributie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile în ziua de Vineri, 02-09-2016, între orele 06:00 – 13:00, în localitatea Săvinești, pe străzile: Progresului, Tineretului, Dornelor, Pieței,Uzinei, Aleea Parcului , Colinei și Turnului.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)