Vineri, 16 iunie, ora 21:00, Spitalul de Urgență va concerta pe terasa mall-ului Shopping City Piatra-Neamț
Pe terasa Shopping City Piatra-Neamț se dă tonul distracției vara aceasta! În sezonul cald, ce poate să fie mai relaxant decât să savurezi o delicioasă băutură pe terasă? Sezonul distracției se deschide cu un super concert Spitalul de Urgență!
Vino pe 16 iunie pe terasă, începând cu orele 21:00 să asculți una din cele mai trăznite trupe românești, cu o istorie în muzică de peste 15 ani! Prețul biletului este 19 Lei.
Hai la distracție vara aceasta la Shopping City Piatra-Neamț!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)