Vine Rareș Bogdan la Piatra. Să-i zică cineva „cine dracu’ e Panaite?”…
Aflăm că ”europarlamentarul PNL Rareș Bogdan se va afla joi, 10 septembrie, într-o vizită de lucru în județul Neamț” și va ține și o conferință de presă, ceea ce nu e rău.
Sugerăm liberalilor să-i spună totuși domnului Rareș Bogdan cine ”dracu” e Panaite, deoarece din ce vedem în mediul online europarlamentarul are o dilemă. Poate află și Rareș Bogdan cu ocazia aceasta că Panaite nu e un manelist, ci unul care ar fi scos oricând rezultate mult mai bune la alegeri față de ce va scoate candidatul actual.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/cine-dracu-e.png)
Iosub Robert
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)