Viceprimarul de la Târgu Neamț nici usturoi nu a mâncat, nici conflictele de interese nu-l deranjează
Întrebat de conflictul de interese de care este suspectat domnul Traian Humulescu, viceprimarul orașului Târgu Neamț s-a arătat foarte încrezător în legalitatea propriilor acțiuni. Domnul Humulescu a votat pentru sumele de bani alocate spitalului din Târg unde soția domniei sale este director economic, și mai mult de atât, a făcut parte și din comisiile de recepție ale lucrărilor votate de el și plătite în urma semnăturii date de soția lui.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)