URA! Avem parcare cu plată la Piața Centrală
Cu siguranță pietrenii vor fi foarte încântați de noile aparate de taxat parcarea montate pentru locurile de parcare ce deservesc Mall-ul de la piață și Piața Centrală.
În timp ce mai toate zonele comerciale private și supermarketurile din Piatra-Neamț au parcări gratuite să atragă clienții, noi ne-am gândit că dacă vine omul să ia 2 kg de cartofi sau să depună niște acte pe la Mall să îl taxăm.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Niste nesimțiți asta se urmărește ca nimeni să nu ma-i vină la piață și să o falimenteze