Unul dintre cele mai cunoscute standuri din Petrodava se închide după 40 de ani de activitate
O afacere „made in Neamț” a ajuns la capăt de drum.
Unul dintre cele mai cunoscute standuri din magazinul Petrodava, din Piatra-Neamț, situat la etajul 3 al clădirii, se va închide în curând. Cu o istorie de 40 de ani, acest colț din centrul comercial este cu siguranță cunoscut de aproape toți pietrenii.
Conform anunțului apărut pe rețelele de socializare, doritorii pot beneficia de reduceri la ultimele cumpărături de la acest stand care comercializează veselă, tacâmuri, pahare, vase pentru gătit și multe alte produse de calitate, utile pentru orice fel de gospodărie.
O mână de oameni muncesc cu mâinile lor și susțin comunitatea locală. Sprijină micile afaceri ale oamenilor care fac așa ceva în acest județ, înainte ca ei să dispară.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)