Un SUV marca Mercedes a dărâmat gardul unității militare și un copac
Un SUV marca Mercedes, cu numere de Bulgaria, a dărâmat gardul unității militare și un copac din zonă. Norocul a făcut ca la acea oră să nu se afle nimeni pe trotuarul pe care s-a năpustit mașina după ce a fost scăpată de sub control în timp ce rula pe direcția Piatra-Neamț – Bacău.
Galeria foto nu este foarte sugestivă și nu sunt prezentate gardul rupt sau alte elemente din care să se deducă ușor dinamica accidentului, deoarece zona este obiectiv militar și nu avem voie să prindem în fotografii nimic legat de unitatea militară.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Phaaaai… ninge la Piatra Neamt ca in Decembrie ??
Sau ca in poeziile lui Yesenin?
🙂 -)
Mai ceva ca un tanc …
Un test al vigilenței!!!⚡⚡⚡
A tras in cauciucuri santinela din postul 4 va zic eu !!!
Nu era in post la acea vreme…se hodinea.. 😆
In sfirsit vad folosit corect termenul SUV in loc de „jeep”
A mickey 999 stai ca sunt unii prin partea MM de spun Cep nici Jeep Care Acum mai Nou ! poti spune FIAT , NICI SUV , ,,Pai sa vezi TU > oricine ,intr o discutie , Ce CEp are Tata Meu ? De ala mare ,cu rotcilele cat casile,,
Si nu a oprit la somatia santinelei ?
Haules, Mercedes Meleu de Bulgaria, dar canci bani de anvelope de iarna.