Un nou tur de scrutin pentru alegerea membrilor Comisia de disciplina a Colegiului Medicilor Neamt
Comisia Electorală constatând , că la acest tur de scrutin, desfăşurat în perioada 05 – 07. 10.2011 între orele 08,00-20,00 nu s-au îndeplinit condiţiile de cvorum conform art.50, aliniat (1) din Regulamentul electoral privind alegerea membrilor comisiilor de disciplină, a hotărât invalidarea alegerilor din acest tur de scrutin şi convocarea celui de al doilea tur de scrutin pentru alegerea membrilor Comisiei de Disciplină a Colegiului Medicilor Neamţ în perioada de 12-14 octombrie 2011, între orele 08,00 -20,00 la sediul colegiului, Piatra Neamţ, B -dul Traian nr.1, Etaj II.
Preşedinte Comisia Electorală Neamţ,
Dr. Letiţia Gabriela Damoc
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)