Un cartier din Piatra-Neamț rămâne fără apă începând cu ora 10.30 (Anunț Apa Serv)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Judeteană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi 12.05.2022, în intervalul orar 10.30-16.00 in Cartier Gara Veche din Municipiul Piatra Neamt.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt si pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informatii suplimentare beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul APA SERV care functionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)