Un alt sfârșit tragic: femeie găsită decedată de propria fiică, în albia unui pârâu (NEAMȚ)
La data de 3 decembrie a.c., în jurul orei 10:00, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Bicaz au fost sesizați prin apel de urgență, de către o femeie de 51 de ani, din Hangu, cu privire la faptul că ar fi identificat-o pe mama sa, în vârstă de 76 de ani, decedată în albia pârâului Sasu.
Corpul acesteia a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală Neamț.
Cercetările sunt continuate în cadrul unui dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă, a transmis Inspector Ramona Ciofu – IPJ Neamț.
Se pare că femeia ar fi cazut de pe marginea din beton a pârâului.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)