[FOTO UPDATE] ULTIMA ORĂ: Alt accident cu victimă în Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/65762879_459558168203321_8948884954754842624_n.jpg)
Astăzi, 3 iulie, în jurul orei 12.50, ISU Neamț a anunțat producerea unui accident rutier în comuna Borlești, sat Ruseni. Din primele informații, o persoană este rănită. Nu sunt victime încarcerate.
UPDATE 13.05: Potrivit ISU Neamț, victima este un bărbat de 60 de ani, conștient, monitorizat de echipajul SMURD de terapie intensivă mobilă.
„ Accidentul rutier din Borlești s-a soldat doar cu pagube materiale, fără a fi înregistrate victime. În urma impactului, conducătorul auto nu a suferit leziuni.”, a transmis purtătorul de cuvânt al IPJ Neamț.
Revenim cu informații.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
In Ultima vreme ,. Zi de Zi se produce câte un Accident , Unii care au OARECE Gânduri , se ,sau Socotit că e Bine sa fie și Ei niste Mujahedini Alquaeda .. cu deosebirea că Dacă aceia. umblau cu Bomba asupra lor ,astilalti de la NO ,fac din autoturismele lor Bombe , Daca se Nimerește sa ia și pe alții cu Ei , in Lumea celor Drepți Asta E . SOARTA .