Uită-te la băieții ăștia! Orban și miniștrii lui vorbesc de o comună din județul Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/02/judet-1024x512.png)
Râdea lumea de guvernul și miniștrii PSD? Priviți-l pe marele prim ministru PNL Ludovic Orban care este de acord cu ministrul lui care spune că în județul Piatra-Neamț se află comuna Ceahlau.
Dacă băieții ăștia de la Guvern nu știu cum se cheamă județul nostru, nu știu nici măcar că Piatra-Neamț nu e județ, să ne așteptăm de la ei să facă ceva pentru noi nemțenii sau pietrenii?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Dezinformare tip psdista, nu Orban a zis ca Piatea Neamt e judet!
ADMIN: Așa e …Orban doar a fost de acord :))