Tragicomicul depășește apartenența politică
Anul acesta am avut ocazia să vedem doi politicieni autohtoni, unul de la PSD și unul de la PNL, într-un context la fel de tragicomic.
Primul, Bogdan Dumea (foto dreapta) secretar de stat PSD de la Roman, s-a pozat când era primit cu pâine și sare la o activitate făcută de propriul partid, în propriul oraș.
Al doilea, Andrei Carabelea (foto stânga) primar PNL de Piatra-Neamț, s-a pozat când era primit cu pâine și sare la o activitate făcută de propriul partid, în propriul oraș.
Cei doi aleși mai au puțin și își vor comanda prin catering colac și sare pentru a se poza cu ele când vine curierul la ușa.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Super misto !!!!