Tragedie în această dimineață – Femeie găsită fără suflare în casă (Piatra Neamț)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/12/doliu.jpg)
În această dimineață, prin apel la 112, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament din municipiul Piatra-Neamț.
La locul solicitării s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Piatra-Neamț cu o autospecială complexă pentru intervenție și o ambulanță SMURD.
Cu ajutorul mijloacelor și procedeelor specifice, pompierii au patruns în apartamentul situat la primul etaj într-un bloc de locuințe din bulevardul Republicii. În interiorul apartamentului a fost găsită o femeie de aproximativ 72 de ani ce nu prezenta semne vitale.
ISU Neamț
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)