Tragedia acestei dimineți: un bărbat de numai 38 de ani a fost găsit decedat în albia unui râu/NEAMȚ
Tragedie în această dimineață, în Crăcăoani: un bărbat în vârstă de 38 de ani a fost găsit decedat în albia râului Cracăul Negru:
Ca urmare a unui apel la 112 de la ora 08:00, un echipaj de pompieri din cadrul Detașamentului Târgu Neamț a intervenit în localitatea Cracăul Negru din comuna Crăcăoani pentru a scoate din albia râului Cracăul Negru un bărbat de 38 ani ce nu prezenta semne vitale, a transmis Căpitan Irina Popa – ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)