Time Lapse Nemțean
O cameră postată într-o intersecție din Piatra Neamț în vederea realizării unui time lapse a surprins un ”pieton” care s-a angajat în traversare pe culoarea roșie a semaforului, s-a oprit în mijlocul străzii și s-a certat cu semaforul, asfaltul, soarele și mașinile din trafic.
Întrebarea nu este ce o fi cu săracul om, ci cât mai avem noi până ce vom ajunge ca el de la atâtea griji și neajunsuri.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
NU AIURICA, CI AURICA….DUPA MAJORITATEA FACUTA IN CL!
Mie, nu MIAU trecut prin cap asemenea idei…..
Aiurica….???