Teodora Sava, un pietrean de care suntem mândri
Primarul Dragoș Chitic a avut-o oaspete pe tânăra artistă din Piatra-Neamț, Teodora Sava. Cu această ocazie a felicitat-o pe Teodora pentru rezultatele obținute la concursurile naționale la care a participat. Teodora a participat în aceasta toamnă la X Factor.
Puteți vedea prestația ei aici.
Primarul Dragoș Chitic i-a adresat invitația de a participa la ședința Consiliului Local Piatra-Neamț de la sfârșitul lunii octombrie, ședință în care va propune premierea Teodorei Sava.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Mai este o fetita din Piatra ,Chitosca ce a promovat la Vocea Rominiei
Bravo Teo😘😘😘
Felicitari si multa bafta!
Felicitări și mult succes în continuare copii frumos!
Felicitari TEO