Târgu Neamț: patru străzi rămân fără apă în intervalul orar 10.15 -14.00 (Informare Apa Serv)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/08/apa-11.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, Compania Județeană Apa Serv S.A anunță întreruperea furnizării serviciului de alimentare cu apă, astăzi, 19.08.2021, în intervalul orar 10:15-14:00, în Orașul Târgu Neamț.
Sunt afectați utilizatorii de pe străzile: Mărășești, Dr. Dimitrie Ulea, Prof. Ungureanu, Biruinței.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele Apa Serv fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul Apa Serv care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)