Târgovețul rătăcit în pădure a fost găsit
Persoana rătăcită la Boboiești a fost găsită de către poliție acasă, în cursul zilei de astăzi, 11 Iulie. În noaptea care a trecut, în timp de pompierii, jandarmii și polițiștii îl căutau in pădure, M.M. a dormit într-un TAF. De dimineață a venit singur acasă.
Citiți și articolul ințial : Târgunemțean de 62 de ani, căutat în pădure de pompieri, jandarmi și polițiști. A plecat la bureți și nu s-a mai întors
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)