Târg de produse tradiționale în Piața Centrală din Piatra-Neamț
În perioada 16-19 noiembrie 2023 va avea loc Târgul Expo Bunătăți Tradiționale în Piața Centrală din municipiul Piatra-Neamț. Evenimentul este organizat de Camera de Comerț și Industrie Neamț, în parteneriat cu Primăria Municipiului Piatra Neamț.
Producători din toata țara vă așteaptă cu: preparate tradiționale din carne și lapte, colaci ungurești, produse apicole, dulciuri, transmit organizatorii.
Programul este de joi până duminică, între orele 8.00 și 18.00.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)