Tabăra Cozmanciuc a pierdut. Organizația PNL Piatra-Neamț va fi restabilită
La o ședință ce a avut loc azi la nivelul PNL Național s-a decis ca organizația județeana a PNL să revină asupra deciziei de dizolvare a organizației PNL Piatra-Neamț și în același timp s-a stabilit o comisie de la București care va analiza ce se întâmplă la Neamț și probabil vor găsi și vinovații care alimentează conflictul din PNL Neamț.
Așadar, tabăra Chitic a câștigat, tabăra Cozmanciuc a pierdut.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
A cîstigat din nou tabara Pinalti
Dar cu Agamita Dandanache ce faceti ca ati promis ca ne scapati de ei?