Surprizele iepurașului: copiii din Piatra-Neamț s-au bucurat de activitățile organizate de Primăria Municipiului Piatra-Neamț (VIDEO/FOTO)
Astăzi, pe 25 aprilie, Primăria Piatra-Neamț a organizat în Parcul Tineretului o serie de activități dedicate celor mici. Copilașii s-au bucurat de surprizele Iepurașului, de spectacolul organizat de trupa de animatori și nu în ultimul rând de vânătoarea de ouă – vedeta zilei.
Un scurt material video precum și câteva fotografii, mai jos:
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/copil-1-1024x577.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/copil-2-1024x577.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/copil-3-1024x577.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/copil-4-1024x768.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/copil-5-1024x768.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Data viitoare poate lasati iepurasii vii acasa.