Stațiunea Bălțătești este plină ochi
În județul Neamț avem mai multe stațiuni : Negulești, Oglinzi, Bălțătești, Durău, etc. Dintre toate acestea în una singură nu găsești loc de parcare, la Bălțătești. De ce aici se poate și în celelalte locuri nu, e o întrebarea la care chiar nu am vrut să aflăm răspunsul pentru că e prea evident.
Așadar, nu turiștii lipsesc din acest județ … altceva nu funcționează.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)