Spirit civic: Portofel pierdut în centrul orașului, recuperat de proprietar
Un cetățean responsabil a adus la sediul Poliției Locale Piatra-Neamț un portofel găsit în zona trecerii pentru pietoni din dreptul Complexului Comercial Petrodava (Miorița). Portmoneul conținea o suma de bani, un permis de intrare la Biblioteca Județeană și un card bancar.
În cursul acestei după-amiezi portofelul a reintrat în posesia proprietarului, anunță Poliția Locală Piatra-Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)