Spectacolul „Scoala trece, artele raman”
Colaborarea dintre grupul artistic TAGMA si Palatul Copiilor s-a concretizat printr-un eveniment emotionant si captivant, in care micii artisti care au pasit pe scena Casei de Cultura s-au intrecut in maiestria cantecului si a dansului…. citeste mai mult
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
a fost un spectacol frumos pe care sigur nici unul din noi nu il va uita niciodata… A meritat tot acel efort pe care l-am consumat… <3 <3 <3
foarte frumos
imi place miri