Soarta este prea crudă uneori – S-a stins sub trista umbră a singurătății, au găsit-o pompierii
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/10/mort.jpg)
În această după-amiază, pompierii pietreni au executat o misiune de deblocare a unei uși la un apartament situat pe o stradă din Piatra Neamț. Din nefericire, și de această dată, în interiorul locuinței a fost găsită o persoană fără viață.
„În jurul orei 17:30, prin apel la 112, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat într-un bloc de locuințe din strada Mihai Viteazu, municipiul Piatra Neamț.
Cu ajutorul echipamentelor specifice, pompierii au pătruns în apartamentul situat la al doilea etaj, unde au găsit o femeie de 73 de ani fără semne vitale.”, transmite ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)