HRISTOS A INVIAT !
Multumesc, pentru aceasta postare. Este foarte bine ca Pietrenii sa vada ” cea mai frumoasa si sfanta biserica din oras . Bine ar fi daca uneori tv. Trinitas ar transmite in direct frumoasele slujbe si acel cor bisericesc, ,unic.
Sa ne traiti prea Sfinte Parinte Mocanu, sa va binecuvanteze Bunul Dumnezeu !.
HRISTOS A INVIAT !
Multumesc, pentru aceasta postare. Este foarte bine ca Pietrenii sa vada ” cea mai frumoasa si sfanta biserica din oras . Bine ar fi daca uneori tv. Trinitas ar transmite in direct frumoasele slujbe si acel cor bisericesc, ,unic.
Sa ne traiti prea Sfinte Parinte Mocanu, sa va binecuvanteze Bunul Dumnezeu !.