Și-a ștrangulat bebelușul de 8 luni după care și-a tăiat venele
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/05/bebe-mdf-1024x569.png)
Oricât de utopic ar fi pentru unii, depresia nu e un lucru mărunt, și mai ales depresia post-partum de care suferă un număr extrem de mare de femei.
Este și cazul unei mame din Galați care și-a sugrumat băiețelul de numai opt luni (vezi știrea aici). Cu toate că mai are un copilaș căruia nu i-a pus niciodată viața în pericol, iată că de această dată lucrurile au luat o întorsătură tragică.
Depresia nu este un instrument de a eticheta o persoană, nu este o rușine, nu este o abominație însă este pe cât de reală, pe atât de periculoasă.
Nu ezitați niciodată, sub nicio formă, de a solicita ajutorul dacă vă confruntați cu un asemenea episod, iar voi, viitoare mame, documentați-vă cu privire la depresia post-partum, înainte de a fi prea târziu! Nimeni nu crede că poate ajunge într-o asemenea situație, până se întâmplă…
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Prima Cauză e Vremea de afară ! I ți da o stare depresivă , după pentru a Nu intra ori suferi vreo Depresie Renunțați la a va creea Iluzii ,Impresii că sunteți ori a ți putea fi CHEF cu Five Stars MICHELIN ori Clona lui Elvis Presley , Wihtney Houston , AMY Winhouse etc , Unde va puteți înscrie ori participa la Preselecție de Bucătăreasă sau Cântăreață organizate de diferite posturi Tv și în urma. cărora. dați în DEPRESIE deoarece NU v au Apreciat la Justa valoare ! Acum știți că și , GENIILE au intrat în depresie , EMINESCU fiind un. Exemplu.