Am văzut că spectator circul care se întâmplă de cateva sedinte in CJ Neamt!!!! Imi este jenă de consilierii din județ! De cei din PNL, PSD, PML si de toata ” fagmilia” . O sa treaca anul si o sa avem de ” postit” cu zacusca de ghete toti cetatenii județului. MA gandesc pentru ce ? Pentru 7,5 % din CE? Liberalii se bat cu Pesedisi? Banii care oricum vor sunt subiect de zâzanie si deliciul nostru!!!!! SA VA FIE DE BINE TUTUROR!!!!
Am văzut că spectator circul care se întâmplă de cateva sedinte in CJ Neamt!!!! Imi este jenă de consilierii din județ! De cei din PNL, PSD, PML si de toata ” fagmilia” . O sa treaca anul si o sa avem de ” postit” cu zacusca de ghete toti cetatenii județului. MA gandesc pentru ce ? Pentru 7,5 % din CE? Liberalii se bat cu Pesedisi? Banii care oricum vor sunt subiect de zâzanie si deliciul nostru!!!!! SA VA FIE DE BINE TUTUROR!!!!