Sedinta cu scantei la Consiliul Judetean Neamt
Dupa cum va spuneam intr-un articol anterior , USL a initiat o sedinta extraordinara de Consiliu Judetean . Sedinta ar trebui sa aiba loc pe 10.08.2012 la orele 15.00 dar initiativa lor nu a fost preluata de aparatul CJN care ar fi trebuit sa o anunte, iar presedintele Consiliului Judetean Neamt sa o convoace, ceea ce inseamna ca e foarte posibil ca maine sa vedem o sedinta la care nu va participa APEL si nici presedintele care ulterior o va contesta, sau o sedinta cu multe scantei in care va fi schimbat domnul vicepresedinte Farcas dar nu si Farcasanu care inca se agata de scaun ca pisica de cuvertura .
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
„Păsărica lu’ Măria
O apucat-o nebunia…”
Sper măcar să nu pună vice vreun priceput gen Ursărescu pentru că abia scăpasem de Pinalti în Consiliul Județean… Arcan, Arsene, Constantin și Murariu ar fi variante bune.
http://www.youtube.com/watch?v=fCvgvnd6Duk&feature=related