Ședința AGA de la Apa Serv nu s-a mai ținut
Vă spuneam recent că avem o bănuială că se vor încerca ceva șmecherii la ședința AGA ce trebuia să aibă loc azi la Apa Serv. (clic aici pentru articol)
Din motive de absenteism… ședința nu a mai avut loc, dar nu este nicio problemă, când va avea loc noi vom fi la fața locului să vedem ce se întâmplă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Da va avea loc sedinta ,,LA ANUL SI LA MULTI ANI”
Cred ca n-ar mai trebui sa platim apa acestor escroci, care nu si-au facut niciodata munca in raport cu pretul pe care ni-l impun. Vi se pare normal ca judetul Neamt care este inconjurat de ape, sa plateasca cel mai scump si in cele mai proaste conditii?