Se vinde o afacere la cheie, în Neamț: Business de organizare evenimente festive și cort
Se vinde o afacere la cheie în Neamț. Este vorba despre un business de organizare a evenimentelor festive și cort. Amplasamentul aflat în zona rurală din Turturești deține toate autorizațiile necesare pentru o bună desfășurare a activității.
Este vorba de un teren de 12.240 de metri pătrați, la distanță mică de Piatra-Neamț, orașul reședință de județ, cu acces la DN 15. Spațiul cuprinde gazon, fântână arteziană, parcare 2000 m2, foișor, căsuță de lemn, cort cu prelată, anexa, construcție din zidarie P+1 în stadiu avansat de execuție, utilități.
Prețul de vânzare este de 299.000 euro.
Pentru mai multe detalii puteți suna la 0753660172.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)