Se sistează furnizarea apei astăzi, până la ora 11.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/10/s560x316_apa_potabila.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, Apa Serv este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 09.10.2019 în intervalul orar 09:30-11:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din comuna Dumbrava Roşie-str. Zimbrului.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)