Se oprește apa pe Bulevardul Dacia și Strada Orhei în intervalul orar 09.30-14.30
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 06.04.2021, în intervalul orar 09.30-14.30 pe Bulevardul Dacia și Strada Orhei din Municipiul Piatra Neamț.
Pentru informații suplimentare – Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)