Se oprește apa în Orașul Bicaz, începând cu ora 13:00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/05/ApaServ-logo-1024x576.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a opri temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi 15.11.2021, între orele 13.00-15.00 în Cartierul Capsa din Orașul Bicaz.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)