Se oprește apa în Comuna Grumăzești, în intervalul orar 10:00 – 16:00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/07/apaserv-1.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 06.07.2022 în intervalul orar 10.00-16.00 în Sat Grumăzești din Comuna Grumăzești
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Principală, Caina și Văleni.
Ne cerem scuze și mulțumim pentru înțelegere!
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)