Se oprește apa în Comuna Brusturi, în intervalul orar 12:00 – 15:00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/03/apaaaa-1024x682-2.jpg)
Având în vedere realizarea unei intervenții la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în data de 09.05.2022, în intervalul orar 12.00-15.00 pe strada Rozelor din Comuna Brusturi.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele Apa Serv fac tot posibilul pentru realizarea intervenției într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul Apa Serv care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)