Se oprește apa în Comuna Agapia, între orele 9:30-24:00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/11/apa-1-1.jpg)
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apă potabilă a utilizatorilor din Comuna Agapia, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a furniza apă cu presiune redusă existând și posibilitatea întreruperii temporare a acesteia în Satul Agapia și strada Principală din Sat Săcălușești din Comuna Agapia, astăzi 09.12.2021, intre orele 09.30-24.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de telefon 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)