Se întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Comuna Pipirig
Având în vedere creșterea peste limita maxima admisa a indicatorului de turbiditate pentru apa bruta preluata din captarea de suprafață din care se asigura alimentarea cu apa a Comunei Pipirig, Compania Județeana APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apa potabila în Comuna Pipirig, astăzi 06.09.2023, între orele 08.30-18.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționeaza nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)