Se întrerupe furnizarea apei în satul Nemțișor din Vânători-Neamț, începând de astăzi, ora 16.30, până în data de 22.11.2022, ora 15.30
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apa potabilă a utilizatorilor din Sat Nemțișor, Comuna Vânători-Neamț, din cauza lipsei de apă din pânza freatică, în vederea refacerii rezervelor de apă, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Satul Nemțișor din Comuna Vânători-Neamț, începând de astăzi 21.11.2022, ora 16.30, până în data de 22.11.2022, ora 15.30.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Tulan, Loghin, Marcu, Gârbea și Alexandru Moisei.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)