Se închide circulația rutieră în centrul orașului
Primăria Piatra-Neamț a emis o dispoziție privind închiderea circulaţiei rutiere pe str. Piața Ștefan cel Mare pe sectorul de drum de la intersecția cu Bd. Mihai Eminescu până la Bd. Republicii din Municipiul Piatra-Neamţ.
Astfel, se închide circulaţia rutieră pe str. Piața Ștefan cel Mare pe sectorul de drum de la intersecția cu Bd. Mihai Eminescu până la Bd. Republicii din Municipiul Piatra-Neamţ începând cu data de 09.09.2022 orele 18:00 până în data de 10.09.2022 orele 24:00.
Asigurarea semnalizării rutiere se face de către S.C. Publiserv S.A, iar Biroul Rutier din cadrul Poliţiei Municipiului Piatra-Neamţ şi Poliţia Locală Piatra-Neamţ vor pune în aplicare prevederile dispoziției.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
cu ce motiv ? că deja suntem sugrumați de atâtea lucrări și mobilizări urbane!!