Satele Luca și Nemțișor rămân astăzi fără apă (interval orar: 12.00-20.00)
Având în vedere avaria care s-a produs la rețeaua de energie electrică, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situația neplăcută de a anunță întreruperea temporară a furnizări serviciului de alimentare cu apă potabilă, în Sat Lunca și Sat Nemțișor din Comuna Vânători-Neamț, astăzi 14.02.2023, între orele 12.00-20.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)