SARBATORI FERICITE
SARBATORI FERICITE
STIMATI CETATENI AI COMUNEI PIPIRIG. INTREAGA CRESTINATATE ISI PRIMENESTE , IN ACEASTA SAPTAMANA , A PATIMILOR,TRUPUL SI SUFLETUL PENTRU A PRIMI IN CURATENIE INVIEREA DOMNULUI.DUMNEZEU NE-A DARUIT UN UNIVERS DE ALE CARIU MINUNATII SA NE BUCURAM DEPLIN . DUMNEZEU NE-A DAT SUFLET SI CONSTIINTA PENTRU A IUBI , PENTRU A NE BUCURA , PENTRU A IMPARTASI BUCURIA CU CEI ASEMENEA NOUA , PENTRU A SLUJI LUMINII SI BINELUI. VA DORESC CU OCAZIA ACESTOR SFINTE SARBATORI SA VA REGASITI SUFLETUL DUMNEZEESC , PASIND IN LUMINA BINELUI .
HRISTOS A INVIAT !
PRIMAR,
MARCEL PRUNA
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)