„Săptămâna altfel” la ISU Neamț
În primele două zile ale acestei săptămâni, Detaşamentele de Pompieri au avut peste o mie de vizitatori de la şcolile şi grădiniţele din judeţ. Astăzi, încă de la ora 09:00, garajele s-au umplut cu elevi şi preşcolari. După ce s-a oprit ploaia, activitatea a fost mutată afară. Pompierii îi aşteaptă în continuare pe cei mici la activităţile promise a fi educative şi interactive.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)