Salvamont Neamț: Tot personalul activ a fost testat pentru COVID-19/Rezultatul a fost negativ
Salvamont Neamț transmite că tot personalul activ a fost testat pentru COVID-19, iar rezultatul a fost negativ.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/05/covid-test-salv.-1024x512.png)
„Avem datoria morală să fim perfect sănătoși când interacționăm cu cei care solicită serviciile noastre . Testele se vor repeta periodic, atât timp cât posibilitatea de transmitere a virusului este situată la cote de alerte.”, menționează Salvamont Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)