S-a furat o sumă mare de bani dintr-un autoturism, în zona Pieței Centrale
În data de 04.09.2018, ora 9:30 dimineața, am parcat în zona pieței centrale pe variantă, lângă trecerea pentru pietoni. Autoturismul a fost parcat cu fața către calea ferată.
Mi s-a furat din autoturismul marca BMW tip SUV, albastru, cu numere de Neamț, suma de 12.000 lei.
Îi rog pe cei care au văzut acest eveniment și cărora li s-a părut ceva suspect să ne dea detalii sau ne contacteze la numărul de telefon 0747921362. Aceste detalii oferite vor fi confidențiale.
Ofer recompensă!
Vă mulțumim!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)